M: Podsvest i nesvest

Nisam potpuno svesna u šta se uplićem. Narednog dana ponovo sam se osećala kao da ležim na ekserima, bodljama koje me opominju i podsećaju da se dozovem pameti, da ne srljam i da sve prekinem. Što da ne, baš sada kada je najlepše, bilo bi optimalno da sve zastane. Imamo bliskost i razumevanje suštinsko za jedno divno, doživotno prijateljstvo. Možda nešto tako retko ne treba kvariti?

Ne mogu znati skoro ništa o njegovom dosadašnjem iskustvu, a pomisao da bih mu bila prva me malo (više) naježi, kad se setim koliko ću napuniti za deset godina a koliko on. A kako proveriti, šta ga pitati. Ostala bih na ovoj tačci, ne moram dalje, ali samo da ga zadržim. Ne mora me nikad ponovo zagrliti, svešćemo se na kuckanje i fotkice, šta fali. Svakako ovde mora polako.

U periodu koji opisujem svako ko me je sreo pomenuo mi je da sam nekako drugačija, da sijam, da sam neobično lepa. Jer lepim te čini ta radost što golica, samo ona može probuditi onu lepotu iznutra koja traži da izbije spolja, i mije ti lice i menja ti oči, i prozračni nemir tog spokoja konstantno ti titra u osmehu. Više lupetaš, manje brineš, manje imaš zadrške u svemu, postaješ nevin, infantilan, vraćaš se svojoj najranijoj, neokrnjenoj i neiskvarenoj formi. Kao neko stanje koje bi trebalo svakom da se desi, izvrne iz gaća, totalno poremeti, izdrma čak i ona fabrička podešavanja.

Počela sam prva da mu se javljam, spremna čak i da mu predložim viđenje. Nestajao bi po par sati objašnjavajući da je nekih dana zatrpan poslom kod kuće, a znala sam o čemu se radi i nisam mogla da zamerim. Nije lako u njegovim godinama raditi tri dana honorarno, školovati se i usput 24/7 s majkom održavati porodični biznis dok je otac u drugoj zemlji. Koliko sam shvatala lepo žive, ali je na momente prenaporno. Jasan mi je i rad i štednja, kapiram ponešto o budućim planovima. Tako bih da budem deo toga, delić njegovog života, a ne znam koliki sam i koliko to mogu biti.

Čudno je kako ponekad okupirani mislima izađemo iz kuće plašeći se susreta s bilo kime van te svoje glave jer će nam prekinuti dragocen tok misli, ubaciti neke svoje budalaštine ili nas jednostavno odvratiti s puta glupim pitanjem Kako si šta ima. Ono o čemu ne razmišljamo je kako se često u takvom stanju desi da naletimo baš na tog o kome mislimo neprestano, pa se zakopamo u mestu dok srce u grudima galopira kilometrima.

Otkad je Lidl otvoren u našem gradu posetila sam ga samo jednom, iznervirala se oko par stvari i više nisam otišla. U tu subotu isplaniram do drugarice, a ona uvek ima neke zahteve po šta da svratim jer živi u zapizdini pa da se ne cima. I kaže J. ajde ne mrzelo te uzmi mi tamo sitnog sira, pa jel ne može drugde, nee-samo tamo najbolji ima, navede mi cenu i kvalitet, proizvođača, nema da omašim, hoće da smota neku pitu. 

Sir lociran rapidno, već je u korpi. Šetam da vidim opet čega još ima, prokleto žensko mora da zagleda, zgrabim i neke žvake, par čokoladica za mlađe ukućane. Gužva za moj ukus, probijam se do kase. Kasirka nekim tenorom podvikne da se premestimo kod druge. Ok, možda prođem brže. Priključujem se novoj koloni, ne gledam u lica, čujem samo Hej… eeej! Ne gledam ko se kome obraća sve dok me ne cimne za ruku.

-O čemu ona razmišlja…

On. Bože. Prva pomisao- kako si mi se iz misli stvorio sad ovde?! Noge mi se ukočile, gornji deo i ne postoji, smrznut. Pa ima prodavnica tamo gde živiš, šta ćeš mi sad tu.. Omg. Oči mi se ispunile njegovima. Pa otkud… šta radiš.. radi-te… Ispred njega mamička. Dokurca. Kod nje je i korpa, povadila već sve pa vadi i novčanik. Mali menja boje, obliže usnu. Valjda razmišlja da li da nas upozna. Kaže mu majka da uzme dve kese. Dohvatim mu jer su mi bliže. Smeška se, prestravljen a srećan. Uglovi onih usnica krive se i skupljaju u sakrivanju osećaja.

Prstiće te što otvaraju kese želim ja na sebi. Pruža joj kese, okrenut meni, šapnula sam nešto bez mozga, majka mu govori da pakuje stvari, on pogubljen, okreće se sablažnjeno da vidi zašto mu prepipavam dupe, ja mu guram bananicu u uzak zadnji džep na sivim farmerkama, sav je zategnut i sve stegnuto da je jedva mogu da je uturim. Stoji između nas kao između dve majke, presmešno je ili mi se plače. 

Mama… čekaj. Ovo je koleginica iz agencije. Ah, a ja gledam samo u jogurte!- pruža mi ruku, govori svoje ime kao da ga ne znam, pravim se da ne znam, jedva se setim koje je moje. Njegov jedan obraz rumen, drugi beo, mali je čudo prirode. Ona vergla šta je tu najjeftinije, ne čujem je, klimam glavom, uočavam joj par sitnih bora oko svetlih očiju, koža joj tamna od rada na suncu. Par onih crta koje dele. 

Baš mi je drago, kaže, jel vas sluša ovo moje dete? Da da, sluša sve, on nam je najmlađi tamo… Aha, pa ja mu kažem radi, nek i volontira a nek i zaradi za sebe, nek se nauči, pomaže on puno i meni i Kosti, znate on radi preko pa… Aman ženo znam-mislim u sebi, a smeškam se, kontam samo će ga povući za sobom i to je to. Samo školu da završi pa da vidimo šta dalje. Aha aha… Vidimo se…namignuo mi je. Opet kao da je malopre ustao, snen, nakostrešen. Okrenuo se još jednom na izlazu, kasirka kaže da i ja požurim a ruke mi drhte. Jebo me i Lidl i sir.

Posle pite i zajebancija, dopisivanje koje jedino sa njim nije monotono.

-Ovo danas je bilo… intenzivno!

-ma smaračica

-ko, majčica? Ma neee

-gde nije, udavila te

-a vidi se koliko te voli

-jeste, hvali me 1x u deset godina i to drugima:)

-nisam ja drugi, ja sam prva, i planiram da ostanem

-rispekt

-nemoj mi te fore

-šta sam sad uradio

-uradićeš

-jao bih. Al me mrzi

-šta

-ma svašta imam da radim

-ima posla ko hoće da radi

-ma ima i ko neće

-haha kući?

-ma da isplanirala je već

-pa i ja bih te tako upregla kao ona

-valjda bi bila maalko nežnija ?

-naprotiv

-znao sam

-pa šta me pitaš

-nada umire poslednja

-a to znam

-život te naučio

-ne seruckaj

-ej. seo sam na bananicu u kolima. zaboravio

-e jbg. jel preživela

-spljoštena

-teške kosti

-sila i snaga;)

-ok mi je Katarina

-kako ti kažeš. Ne živiš s njom

-živim s gorima :))

-ok

-ej mali, šta ćemo danas 

-mm?

-pa ovo ono, program neki

-moram da rintam. Eno već je postavila sve

-mnogo te smara

-najviše me smara prodaja na pijaci. nema gore

-što? Ja te zamišljam kao harizmatičnog mlađanog renomiranog gazdu i otmenog prodavca

-nadrkan sam svaki put

-pa kako ide prodaja tog posuđa?

-ide ok, njoj je bitna zarada

-a voli to da radi? Msm ume s glinom?

-pa već 20 godina

-haha znači duže od tvog života

-mene su kao bebu bacili u proizvodnju

-jadničak maleni

-jadničić…siroče

-nemoj tako pored živih roditelja 

-ma mani ih

-ajde nećemo o njima. Kako je mačor

-nz ni gde je, ima svoj život 

-bar nema obaveze

-samo uživa

-moraš i ti nekada. A ti izađeš napiješ se

-moram kad nećeš sa mnom

-pa i sa mnom piješ 

-evo neću više

-nemoj se lažemo

-evo vratio se, skače po sobi. Uzeo sam jednu limenku samo..

-jel prede?

-ma pulsira

-haha

-lepa ti je ona slikica

-ona gola?

-da da. pa dobro, nije nudistička

-hoćeš

-nemoj danju nije primereno

-malo piva mislio sam

-ti si đubre malo 

-a što mora noću

-pa noć je za to

-za gole fotke?

-pa da

-znači slala si samo posle mraka

-kome

-pa nz nekome..

-Nikom. Samo lajv

-aaaa

-a?

-Lajvvv

-Šta s njim?

-Ništa samo kažem 

-Ok včrs moram ja da izađem

-ostavljaš me 

-nee, drug slavi godišnjicu braka zove na večeru

-počela si sa skraćenicama žešće

-s kim si takav si

-a sa mnom si

-daaa. esi ti već slao gole slike?

-jaa? Ja sam fin i kulturan 

-pa nije nekulturno ako se neka klinka napali

-hahahaha

-šta se kikoćeš

-pa nisam

-ozb?

-najozb..

-a bi?

-nz. možda bez glave:)

-ja ne primam bez glave

-haha što

-pa otkud znam ko je vlasnik

-taj ko šalje 

-ma da a ono slika s neta skinuo nečiji da se hvali

-:) :) :)

-pa dešava se

-ali čemu

-ti bio true?

-uvek sam

-drugačiji si, znaš…

-u mraku misliš?

-i na svetlu

-thanx

-kako znaš da je kompliment?

-pa šta je?

-pa može da boli

-opet ne valjam

-nije to, nego za sebe. ne uklapaš se..a sve si probao

-da se uklopim?

-sve je deo maske

-joj filozofijo dijagnozice

-thanx;))

-kako sam drugačiji

-pa eto sa mnom si tu. zamisli gde su tvoji drugari

-ko da me interesuje

-to je i problem

-pa družimo se, šta moram znati uvek šta rade

-družili ste se više

-pa sad sam stariji, zreliji

-aha;)

-i mladi se menjaju:)

-ako, dinamika je važna

-a to ti bliski drug, taj u braku

-blizak čim mi je drug. znaš, u ovim godinama nema više površnosti

-zapamtiću

-da znaš kad porasteš;)

-a šta mi fali

-oćeš iskreno?

-sad će reći neka riba

-ne.

-nego

-ništa baš. Ništa ti ne fali M. Eto

-a tebi?

-otkud znam. kaži mi

-da piješ sa mnom

-dobra opservacija…

-umem!

-umeš sve

-otkud da me hvališ

-tako mi došlo, vikend je

-raspoložena si

-za?

-generalno

-samo konkretno!

-haha pa jesi li

-jesam bejb

-hahaha

-šta sad smešno

-nz ne ide mi se sa šljakam

-pa nemoj. Kaži mami imam druge planove majkoo

-kakve

-slaži

-ja sam iskren dečko

-cenim izuzetno

-reći ću pričam s devojkom

-jel te ne bi smarala

-ma obradovala bi se, odma bi sestri javila

-a sestra kod dečka?

-ma da

-moraš naći devojku, dečka

-A????

-pa nz ja u kom si fazonu

-svašta!

-ljutiš se?

-zašto

-pa možda sam preterala 

-nisi

-nisi gej

-hahahahahaha

-tražiš se u tim godinama, šta ima veze

-ma da kao Filipović 

-ko je to

-neki ortak, tj drug od druga

-derpe?

-izgleda. Vatao se jednom s likom

-pa šta

-pa nisam ja

-pa što

-dal si realna

-nisam, postojim samo u tvojoj glavi:)

-jojj ubiću se šta ona misli

-ne mislim pitam te i navodim da se pronađeš

-da se vatam s likovima 

-treba sve probati

-ne bih

-ok sorry

-nisam taj fazon eto

-dobro je ako znaš

-nisam više beba da ne znam

-okkk

-otkud ti ta ideja

-pa nz ja o tebi tako puno

-šta te zanima

-pa jesi li nekad s devojkom

-šta vatao se

-npr

-jesam 

-i?

-i šta, napala me ona

-ona te vatala, a ti nju

-malo

-koliko je malo? Jel bila lepa

-pa onako

-a jebo ga ti

-ne psuj nije lepo

-mrš

-jesam malo jbg tad smo počeli piti, ima 4 godine, isto rodjus neki, drug joj naredio da me pipa

-da vidi kako reaguješ

-valjda 

-i kako to je bilo

-veruj da se ne sećam

-napio se

-ne. pobegao

-pa ti nisi ni za šta

- molim??

-nemoj ništa da me moliš molim te

-cold

-nije cold nego reci lepo

-šta da ti kažem jbt nije bilo ništa!

- aha. A bi voleo da jeste

-s njom ne

-onda s kime

-pa bila navlakuša

-jasno mi je

-nz nmg tako kad neko dr hoće

-kad ti nećeš

-nmg tako kad kao da mora

-nego kad osetiš vajb i kad želiš

-pa da

-ugl se svi klinci muvaju uveliko, čak muvaju i mene

-ko???

-pa desi se. Ali šta će mi 

-šta će ti klinac

-pa neki rendom napaljen što bi sve redom

-kontam

-jel kontaš pile moje

-aha…

-zato smo valjda tu..jel ti bilo čudno da stojiš između mene i svoje majke?

-što, zbog godina?

-da

-meni smeta što nisam stariji:)

-dobar si ovako

-haha za šta

-da te upregnemo

-surovoo

-tako il nikako

-ti bi me ubila

-misliš kad bih legla preko tebe kao što si ti na mene

-ma ne, pa hteo sam

-znam

-hoćeš

-hoću srećo al u snovima

-šta to znači

-da sanjamo

-ae

-da spavamo? Mogla bih dremnuti

-ne to nego da nastavimo piknik

-kad?

-pa sutra

-a posao? škola? glina?

-ti nemaš školu i glinu a ja sam mlad i izdržljiv

-opaaa

-šta ?

-može

-tooo! isto mesto isto vreme

-ok al otićemo autom negde

-vodi me:)

-doću po tebe da ne moraš motorom

-važii

-važi onda dogovoreno

-kuckamo još ili odspavaš?

-oba haha

-da budem na vezi

-da me uspavaš

-sutraaa

-<3

Fucking droga. Ne skida mi se sa njega. Živim da mu kažem Skidaj sve sem osmeha! Skidaaaj, da te ližem satima. 

Sve se menja i jednom će nestati. Tada ću se setiti ovih dana i znati da je bilo vredno živeti.

Kategorija:
Strejt erotske priče 


Korisnik

Fantasticno pisanje.
Pismeno,smisleno,pravopisno i literarno jako kvalitetno. Ocigledno da si obrazovana i vrlo talentovana osoba.
Objavi zbirku erotski priča,napravićes odličan pisao.

Korisnik

Počni da pišeš romane.. odlično!

Korisnik

Hvala @Doobie

Korisnik

Iz tvog pisanja se vidi da se radi o proživljenom iskustvu, opisanom majstorskim talentom za pisanje, a ako nije proživljeno, onda je “samo” majstorski talenat.