M: Ni sa njim ni bez njega ;)

Ne znam da li se naljutio što sam poslatu fotku samo lajkovala crvenim srcem, ali nije se javljao do popodneva. Nisam htela ni ja, neka se mali pomuči haha. 

Đavola, jedva izdržavam, šetam po kući, izlazim pa ulazim, sva sam nervozna, ne znam više da li trnci u telu potiču od treme, uzbuđenja, iščekivanja ili nekog desetog oboljenja.

Oko 14h prosledio mi je link pesme koju valjda trenutno sluša. Odmah puštam, đuskam, osećam ga u njoj, njega i sebe, u svakom stihu, u svakom beat-u, srce se zaledi, odskoči pa se otopi, tonem dublje u opsesiju, u kompletnu obuzetost.

Uništio mi je muzički ukus nekim modernim splačinama! Ne odgovaram. Ko zna gde je. Zajebava se s klincima a meni samo link. Kako da ne. 

A boli. Pecka i čupa nedostaj. Ručice one na meni, ruka njegova u mojoj dok ga smirujem. Svaka šiškica, svaki mig. Usne koje najluđi među genijalcima umetnosti tako savršene ne bi mogao naslikati. 

Jesam vam već pričala koliko je lep? Nema veze posle ću, možda ateriram u međuvremenu;)

Tamo gde smo stigli prostor je za sve ili ništa. Hoćeš između, u centar ili sa strane. Hoćeš levo ili desno, napred ili nazad, širok izbor skroz. Bukvalno u redu je i da hoćeš i da nećeš. Mislim da ćemo se zauvek zadržati u tom rejonu bezbednog ludila koje smo zajedno stvorili. Al’ i o tom potom.

Pokušaću da se prebacim u mod početnog, najslađeg zanosa izmešanog sa strepnjom, fascinacijom koja me je podmladila sigurno dvadeset godina i suludom privlačnošću kakvu nisam osetila ni za četrdeset.

Bila sam starija, bila sam mlađa, bila sam jednaka, bila sam lepša polovina, jača četvrtina, histerična osmina, obožavana šesnaestina. Bila sam svašta ali ne i sedamnaest uloga u jednoj. Sa njim sam sve a ništa. Blažena praznina za popuniti po potrebi, a tako ispunjena svakom sekundom nove igre. 

Poneo me je kao talas u dubinu gde sam se spokojno izgubila, odsekla sva sidra i plutam bez opterećenja. Kao da je telo nekim svojim osetima spoznalo da ne treba da se bunim i organizam se preporodio onda kada sam se potpuno prepustila na milost i nemilost. 

Obavio me je u sebe s dobrodošlicom jer sam tako želela. Smrvio me tim talasom dok nisam ponovo postala cela. Kao da mi je sve iscepkane deliće presložio u jedan novi režim u kome se sa gubitkom stare ljušture i maskiranog identiteta stvara sveže biće, struji ojačana krv, život obnovljen od nule počinje. 

Taj osećaj je ubrzo evoluirao u snažan, dubinski trans iz kog se nisam budila. Znala sam da je stvaran. Znala sam da sutra može sve nestati i uživala u svakom trenu. Znala sam i da je u momentu našeg poznanstva neka čudna, psihodelična raketa međuvekovnog prepoznanja bila lansirana ravno u svemir.

Izmirenost tih znanja darivala mi je većim delom dana, a posebno noći, snagu da opstanem u vrlo neobičnoj konekciji koju bi većina 'normalnih’ na prvu loptu žestoko osudila, a oni ranjiviji uzdahnuli s rečima ‘ah… proći će ih.’ Neće da prođe, deco. Nije samo whim. Zajebano je i zamršeno u pm. A lepo da se raspametiš. Ne pušta se to tek tako!

Nisam puštala ni za živu glavu. Nijednu okolnost da se pokarabasi, nikakvu priliku da je bilo šta uzjebe. Morala sam biti i jaka i snalažljiva i mudra, a jbg Bog mi dao neki IQ testiran u nevremenima pa kao da u njima nabuja. Možda sam tražila čelindž, vežbu za mozak koji vežbu traži da bi radio, ništa predvidivo i učmalo nije mi u horoskopu, ugasim se i sve batalim za dan.

On to zna. Niko mojih godina, pa ni moj Delija. Mali M je jedino sve shvatio. Ne trudom, već organski, atomima, kožom, očima tim od borovnica. Prepustio se da bude sa mnom ono što ni sa kim nije. Tu sam te i čekala, šećerlemice, naučićemo mi svašta novo zajedno hehe..

Proradio demon, rešim to veče da mu opet pomeram dupe.

-Šta je mali, nešto si se usro?

-Ček da vidim…Nisam jbt. Suvo

-Budalo

-A štoo?

-Pitam samo.

-Aha ok

-Ništa nije okkk!!!!

-Znam biće bolje, sry još sam pospan

-Sori ga ti! I šalji svojim klinkama pesmice

-Nije ti se dopala?

-Ništa mi se danas ne dopada.

-Kako možemo to da popravimo

-Ah… 

-Ah? :)

-Samo ti spavaj. Naspavaj se. Možda te čeka burna noć

-Moguće

-A??

-Treba na neki rođus posle da se odvučem

-A baš ti se ne da?

-Pa ne da mi se. Od sinoć ležim. Ulenjila si me;)

-Nisam znala da je to prelazan glagol.. Znači ja ti ubijam mladost?

-Nee, i nemoj mi glagole od njih me boli glava

-Znam. Tek će da boli

-Planiraš da me mučiš?

-Priznaj da voliš.

-Pa onako

-Dovoljno!

-Ja tebe ne mučim ja sam dobar dečko

-Aha, šalješ neke dečije linkove a treba da razgovaramo ozbiljno.

-Kaži šta je

-Šta bre šta je, znaš li ti s kim pričaš uopšte?!

-aj na cam

-Nmg sad još i da te gledam

-Dovro, da me čuješ bar

-Ne treba hvala

-Ej…

-Nisam ti ja ej, za tebe sam kraljica.

-Samo za mene?

-Jebi se mali.

-Eto ti sad. Pa što se ne javiš na tel

-Zato što su moja pravila

-U redu

-Jesi sam tamo?

-U sobi? Da. Sam sa mačorom

-Kime?!

-Mačka jbt, mačor. Lale se zove, aj na cam da ga vidiš

-Nmg M.

-A da ga vidiš popravio bi ti dan.

-Onda bih poželela i da ti mazim mačora

-Pa nema problema 

-Kakav je?

-Malo nasilan, ne može da se smiri haha

-Kako izgleda mislim.

-A to, pa belo-krem, dugačak, mislim velik je, fluffy, a žilav!

-Idi bre dođavola

-Hahaha pa pitala si za Laleta

-Jesam, ko mi kriv sad

-E da i vreo je, znojim se dok leži u krilu

-Koji si retarddd

-Thanx my queen;)

-Kad ideš na taj rodj macane?

-Možda i neću, dobro mi je i ovako, kucam s tobom i mazim mačora

-Idila

-Hoćeš da se vidimo?

-Ne bi te mrzelo?

-Šta da me mrzi, ustajem

-Nemoj, nećemo. Pa juče smo

-Ok

-E popizdim kad to napišeš

-Pa šta hoćeš

-Ne smem da ti kažem:)))

-Kako onda da znam

-Pa nikako. Pogađaš

-I ćorava koka zrno pogodi

-Ubode!

-To, to!!! A možda sam previše ćorav

-Nisi, uočavaš najbitnije

-Samo krupne objekte na slikama=)

-Dioptrijo, moja dijagnozice <3

-Prelepa a šifrovana

-Ko, ja?

-Ne, ma pesma

-Znači nisam lepa??

-Nisi šifrovana;) a?

-Nisi svestan šta će da ti bude rađenooo

-Zato se i radujem

-Šta kaže mačor?

-Smirio se, vreba priliku

-Da napadne? Jel hoće da ugrize?

-Samo dok se ne upoznate;)

-Kasnije će biti pitom za saradnju?

-Pa ponekad podivlja, takva mu priroda, obuzdaćeš ga

-Ej moram izaći napolje, ček

-Ae.

-Evo me. Stavila kafu

-Hoćeš bar sliku mačora?

-Mačorčića…

-Što ga vređaš sad

-Tepam mu samo, već mi je drag, jer je tvoj 

-Awwww

-Kad je nešto tako slatko večito koristim umanjenice

-Kao?

-Mačorčić.. kafičica… jezičak, plamičak

-Jezičić;)

-Hm..

-Ah:)) >>Barbie can’t lie, to me zapali<<

-Znaš da mi se ranije gadila ta muzika? Ništ ga ne razumeš šta peva

-Ma razume se sve

-Pa tako i vi mumlate, ti i društvo 

-vrv aha.. pamtim da vratim

-mnogo si se ti maleni uskurčio online znaš. Uživo si ko bubica

-Kad nećeš da se vidimo

-Ispalio bi rođendan zbog mene?

-Bmk, ništa bitno

-Opet skraćenice?! I kaže se da sam ti ja bitna!

-Ok.

-Uhh nećeš znati šta te snašlo

-pa već nzm;))) kakva ti je kafa

-Onako, nešto mi fali šećera

-Pa uvek piješ gorku

-Mogu i ja da se menjam, ako sam matora ne znači da ne napredujem

-Reč ne rekoh

-Nego koliko puta dnevno ga maziš?

-Koliko traži, zavisi od raspoloženja 

-Jesi nežan?

-zavisi isto, nekad mu prija polako nekad grubo

-Mora da uživa

-pa, uglavnom potraje

-M… jel ti znaš da više ne bi trebalo da se vidimo?

-Uh bre. Što to? Tek smo počeli 

-Ne pravi se lud.

-Pa dobro šta to radimo nenormalno?

-Na primer šta bi rekao društvu?

-Šta ima da im govorim

-Pohvališ se možda?

-Čime?

-A jbt…

-A skapirao sam. To ti misliš o meni?

-Izvini

-Znaš da ja nikom ne kažem ni šta treba a ne šta ne treba

-znači niko neće znati?

-Šta? Vidiš da ne znam ni ja:)

-Joj ja bih mogla ovako s tobom do kraja vremena ..

-Poluvremena. Pa pauza i nastavak

-M? Ustaj i odlazi. I lepo se provedi

-Dobro…samo da izmazim macana

-Ae mazni ga i za mene, i pošalji fotku

-Maženja ?

-Svoju. Trenutnu

-i ti

-Ne može prva sam tražila

-Poludeću

-Tako te volim

-Jel se sad kaže i ja tebe?

-Ne. Sad se gasi komp

-Napiću se

-Važi. samo ne vozi posle.

-:*

Nisam vratila kiss. Ali sam ga osetila svakom porom usana. Pravo s njegovih, ponekad mesnatih kao da ih izgrize, a ponekad tankih. Idealnih. Poslao je po kazni sliku iz kreveta, naravno čupav. Slađi nego ikad, sanjiv i za pojesti. 

Vidi se ona sitna kapljica masline u porcelanskom tenu. Borovnice bezobrazno sijuckaju iza naočara. Nozdrvice sitne, raširene kao da ostaje bez daha. Obrvice ni tanke ni debele, ali isto čupave. ‘Odakle si momče predivno… Ko ti rodi oko plavetno.. Ko ti dade kosu zlaćanu.. Ko te stvori tako vatrenog..’

Iza njega u fotelji udobno spava belo-krem mačka. Šaljem mu link za Jugoslovenku, da se skine s Jala brata. Alvido! Lajk samo, običan:(

Sećam se svakog grča tog straha da ga ne izgubim kada se izlogovao. I pitanja šta će mi to. I znam ga, neće on ni u kakvom klubu rumeneti zbog neke klinke, podleći šarmu, voziti je kući. Znam neće me zameniti ali bojim se kao da je borba život ili smrt. I sladak mi je i taj strah, i gubljenje daha, i osećaj one rupe u stomaku kada pustiš a ne znaš šta će se desiti.

Ozbiljno, šta mislite o razlikama 20+? Razmišljam od kraja marta do evo sada:) Zalepe se jebeno duše kao iz prošlog života. Oslepiš, ne vidiš ništa.

Pre 3 je javio da je stigao, da je pijan i da se smorio. A onda oko 5 stihovi. Neće to na dobro.

Poslao još jednu fotku, bez majice, ovaj put očešljan. Miriše mi sa slike nežan znoj posle gužve, pre noćnog tuširanja. Miriše ono ćebence, posteljina, njegova jastučnica. Opojni bicepsi tek u vajanju. Svetle dlačice, prirodno ih retke ima. Vide se i moja voljena kolena.

M, ti si moj i kada misliš da nisi. Aborting any thinking processes…

>>Njene oči okeani… Sa njom sam ko led u lavi, ne znam šta joj je u glavi<<

Kolaps.

Kategorija:
Strejt erotske priče 


Korisnik

Lepo sto ste kliknuli. Za dalje morate biti iskreni i otvoreni. Bez zavlacenja i laznih ocekivanja. Retki su srecnici koji su mogli opstati u necem visem od kombinacije...

Korisnik

Godine su godine, a kad sretneš nekoga zbog koga se osetiš živim i pomalo blesavim, postaju potpuno nebitne. Baš lepa priča.